Osalejad peavad järgima laada üldtingimusi lisaks VTA, tarbijakaitseameti ja põllumajandusameti juhiseid. 

Toitlustajad (koht C9T1) teenindavad osalejaid käepaela ettenäitamisel järjekorra väliselt!

Osalejate ligipääs näitusteväljakule:

Neljapäeval 14.00-19.00
Reedel alates kella 7.00
Laupäeval, pühapäeval alates 7.00

Autodele suletakse ligipääs 30 minutit enne ürituse algust.

Üritus on avatud külastajatele reedel 12-19, laupäeval 9-17, pühapäeval 9-16.

Kohad on eraldatud siltidega, millele on lisatud osaleja nimi ja koha number.

kohtade markeering

Tutvuge enne laadaplaaniga.

Kohti näitavad kätte kollaste vestidega laada abilised ning Mart (5109257) ja Dairi (5516780)

Osalejatele on ette nähtud käepaelad. Käepaelu väljastatakse dokumendi alusel rohelisest kassast reedel alates 8.00

(Tingimused punk 9 (https://www.registreeru.ee/id/maaelu18): Korraldaja annab osalejatele osalejakaardid (käepaelad) vastavalt üüritud müügiplatsi suurusele: kuni 30m2 – 3 osalejakaarti; 30-100 m2 – 5 osalejakaarti; üle 100 m2 – 8 osalejakaarti.)

Kui Teil oli tellitud elekter võtke kaasa pikendusjuhe. Elektriga tegeleb Valeri (5063598)

Ürituse välisel ajal on territoorium suletud ja teostatakse maaala valvet.

 

Näituslaada päevajuht Peep 5065821

Loomatelgi ülem Rein 5020568

Näituslaada fotograaf Mariann 5644254

Heakorrabrigaadi juht Martin 53587271

Elektrik Valeri 5063598
Laadakohtade paigutus Mart 5109257